• 09392268393
  • info@pada.co.ir
  • مشهد- دانشگاه فردوسی- مرکز رشد دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

شرکت پدیدارآفرین دانش آینده (پادا)، با تیمی متخصص از دانشجویان و اساتید دانشگاه فردوسی مشهد، به عنوان هسته فناور علوم انسانی در دانشگاه فردوسی مشهد کار خود را آغاز کرد.

هدف اساسی تاسیس این شرکت، تخصصی‌سازی و کاربردی‌سازی آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه آموزش و پرورش و همچنین پژوهش‌های علوم انسانی می‌باشد. محصولات و خدمات این شرکت حاصل فعالیت همدلانه دو تیم تخصصی فنی و محتوایی می‌باشد. اعضای اصلی هر دو تیم از اساتید، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مقطع دکتری در رشته‌های مهندسی کامپیوتر، علوم تربیتی و علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی و رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و سایر دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشند.

با در نظر گرفتن اهداف و چشم اندازهای بلندمدت موسسین؛ شرکت پدیدارآفرین دانش آینده از ۲ سال پیش فعالیت های نوآورانه خود را در حوزه آموزش و پژوهش آغاز کرد. یکی از شگفت انگیزترین دستاوردهای این تلاش دو ساله، تولید اپلیکیشن ها واقعیت افزوده با ویژگی تعاملی برای کتاب های درسی آموزش و پرورش برای اولین بار در ایران است که با استقبال کم نظیر دانش آموزان و متخصصین امر آموزش روبرو شد.

متخصصین ما در حوزه فنی در تلاش برای گسترش و تسهیل استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده به خصوص در حوزه آموزش هستند و متخصصین تولید محتوا تلاش می کنند با شناسایی خلاء موجود در محتوای آموزشی مورد نیاز فراگیران (در تمامی گروه های سنی)، انواع محتوای علمی و آموزشی متناسب با تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را تولید کنند.

امید است تلاش‌های ما و همکارانمان در جهت کاربردی‌سازی تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه آموزش، پرورش و پژوهش، گام موثری باشد در تقویت انگیزه‌ها و بنیه علمی و پژوهشی دانش‌آموزان و دانشجویان در جهت تولید و خلق دانش بومی و گامی هر چند کوچک در مسیر توسعه کشور عزیزمان ایران.

"پادا" آماده ارائه خدمات و تولید محصولات واقعیت افزوده و مجازی متناسب با نیاز مدیران محترم موسسات آموزشی و پژوهشی و بنگاه های تجاری بر اساس محتوای دلخواه شما می باشد. لازم به ذکر است، علیرغم تمرکز خدمات پادا بر حوزه آموزش، همکاران ما آماده ارائه خدمات در حوزه های تجاری و سرگرمی می باشند.

افتخار ما ارائه خدمات منحصر به  فرد، با کیفیت و رضایت بخش به شماست.